Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více...
 
Tel: +420 773 100 933

Postavíme vám dům ve variantě Klasik, bydlení pro celou rodinu

Porotherm 30 T Profi Dryfix


Cihly broušené Porotherm 30 T Profi jsou určené pro omítané jednovrstvé obvodové nosné i nenosné zdivo tloušťky 300 mm s velmi vysokými nároky na tepelný odpor a tepelnou akumulaci stěny.

Plastová okna 3-sklo


Okenní systémy Jis se vyznačují špičkovými tepelně a zvukově izolačními vlastnostmi, robustní stabilní konstrukcí a elegantním stylem s možností různých designových provedení.

Plechová střecha Rukki


Ocel je trvanlivý, spolehlivý střešní materiál, který dokáže desítky let odolávat namáhání způsobovanému povětrnostními vlivy. Je lehká, což znamená rychlou a snadnou montáž.

Elektrické podlahové topení


Komfort je vše, zvláště doma. Jen s chytrým elektrickým podlahovým vytápěním prožijete ten nepopsatelný pocit pohody a spokojenosti, pramenící z příjemně teplé podlahy.

Provozní náklady domu: od 2 500 Kč/měsíc

Výstavba probíhá v těchto standardech:

Sádrové omítky

Sádrové omítky jsou vhodné na většinu běžných podkladů a díky své schopnosti přenášet drobná pnutí v podkladu výrazně méně praskají a nedrolí se. Sádrové omítky jsou vhodné pro alergiky a udržují v domě přirozenou vlhkost.

Anhydritové lité podlahy

Nejmodernější způsob realizace podlahových konstrukcí. Kvalitně provedená anhydritová podlaha se vyznačuje vysokou pevností, je bez prasklin a deformací.

Příprava na krb

Lze si zvolit i variantu s krbem.

Mramorové parapety

Dodají vašemu bydlení exkluzivitu a můžete očekávat dlouhou životnost parapetů.

Světlovod

Světlovody jsou progresivním řešením, které přivede rozptýlené denní světlo do částí obytných prostorů dosud závislých na umělém světle, jako bývají koupelny, chodby, šatny či předsíně.

Individuální výstavba zděných domů